Nemračte se, stejně umřete.

Like us on Facebook!

 

30.11.     Praha (CZ) - Deník Referendum

8.12.       Praha (CZ) - Modřany, 17h (koledy)

14.12.     Pardubice (CZ) - Blešírek

2020

10.1.       Brno (CZ) - Kafara (Urgob)

11.1.       Štramberk (CZ) - Štramberské Pyré (Urgob)

12.1.       Valašské Meziříčí (CZ) - Shlattauerova kavárna (Urgob)

22.2.       Stružinec (CZ) - Masopust

27.3.       Litomyšl (CZ) - Bakalářský ples

25.4.       Štramberk (CZ) - svatba

26.4.       Valašské Meziříčí (CZ) - Shlattauerova kavárna

1.5.         Troyes (FR) - Expression Libre (Urgob)

10.5.       Oxford (GB) - Jam Factory (Urgob)

16.5.       Libčice n./Vlt. (CZ) - festival Otevřená zahrada (Urgob)

22.5.       Praha (CZ) - MFF Strašnice, 19h

18.6.       Plzeň (CZ) - Stará synagoga

Past gigs

29.11.     Praha (CZ) - Vzorkovna, 22h

10.11.     Trutnov (CZ) - Devět bran

8.11.       Kortrijk (BE) - Bolwerk

6. 11.      Rennes (FR) - Hibou Grand Duc

5.11.       Rennes (FR) - Le Sur Mezure

1.11.       Auray (FR) - Mammdouar Café

31.10.     Trégastel (FR) - Toucouleur

30.10.     Nantes (FR) - Chat Noir

29.10.     Challain-la-Potherie (FR) - La Cour des Aulnays

26. 10.    Paris (FR) - Paris-Prague jazz club 

25.10.     Troyes (FR) - Expression Libre

12.10.     Passau (GE) - Kreuzweis (Urgob)

10.10.     Passau (GE) - Kreuzweis (Urgob)

9.10.       Volyně (CZ) - Kavárna Na dvorku (Urgob)

5. 10.      Zásmuky (CZ) - svatba

30.9.       Praha (CZ) - Divadlo pod Palmovkou, 22h

28.9.       Milešovka (CZ) - Chata Milešovka (+Dála Zíta, acc.)

21.9.       Hradec Králové (CZ) - svatba (+Dála Zíta, acc.)

14. 9.      Roztoky (CZ) - svatba

14. 9.      Praha (CZ) - lesní školka

13.9.       Brno (CZ) - Ponava

12.9.       Brno (CZ) - domácí koncert u Hanky

7. 9.        Jičín (CZ) - Worldfest

3. 8.        Tábor (CZ) - svatba

22. 6.      Peníkov (CZ) - svatba

19. 6.      Únětice (CZ) - U Lasíků (Urgob)

18. 6.      Roztoky (CZ) - Zahradní slavnost

15. 6.      Brno (CZ) - Obrfest

14. 6.      Český Krumlov (CZ) - Letňák v kině, 16:00

8. 6.        Horní Hrad (CZ) - svatba

3. 6.        Frýdlant (CZ) - Kafkovská slavnost

2. 6.        Ústí nad Labem (CZ) - Malý Hamburk

2. 6.        Děčín (CZ) - Rogalo

2. 6.        Teplice (CZ) - Malá Paříž

1. 6.        Praha (CZ) - svatba

1. 6.        Černilov (CZ) - Černilovský dvůr, 15:00

28. 5.      Praha (CZ) - BadFlash Karlín, 19:00 (Urgob)

11. 5.      Javorský mlýn (CZ) - svatba 

7. 5.        Litoměřice (CZ) - Jarní očistný festival

4. 5.        Horní Dubénky (CZ) - svatba

9. 4.        Frýdlant (CZ) - Okolo Trojzemí

9. 4.        Görlitz (GE) - Durch das Dreiländereck

9. 4.        Zawidow (PL) - Wokól Trójstyk

5. 4.        Praha (CZ) - Vinárna U Hrušky, Dejvice (Urgob) 

21. 3.      Tajné místo (CZ) - Setkání Slunce a Měsíce

1. 3.        Liteň (CZ) - Masopust

23. 2       Stružinec (CZ) - Masopust (Urgob)

13. 2.      Brno (CZ) - Stará Pekárna

10. 2.      Brussels (BE) - Brass'Art Digitaal Café

9. 2.        Horrues (BE) - Le Terroir

8. 2.        Bruxelles (BE) - The Corner

6. 2.        Rennes (FR) - Le Saint-Germain

4. 2.        Noyal Chatillon sur Seiche (FR) - Chez Maxime

3. 2.        Saint-Gonlay (FR) - La Barakafé

2. 2.        Sarzeau (FR) - Apéro Cirk au Hangar Saboté 

1. 2.        Locmariaquer (FR) - Labarker

30. 1.      Nantes (FR) - L'Art Scéne

29. 1.      Nantes (FR) - Le Brocéliande

28. 1.      Troyes (FR) - Rive Gauche Café

26. 1.      Strasbourg (FR) - Kitch'n Bar

25. 1.      Tübingen (GE) - Frau Hopf im Schlosscafé

19. 1.      Praha (CZ) - Bejt Simcha (Urgob)

2018

15. 12.    Humpolec (CZ) - Svařený sáně, 19:00

7. 12.      Frýdlant (CZ) - Jazzová Osvěžovna

27. 11.    Brno (CZ) - Vánoce v Brně

27. 10.    Hradec Králové (CZ) - Klub č.p.4

26. 10.    Tišnov (CZ) - komunitní dvorek Hojnosti

25. 10.    Brno (CZ) - Kafara

10. 10.    Praha (CZ) - Sběrné Suroviny (Jam s přáteli)

3. 10.      Praha (CZ) - Žižkovšiška (vernisáž)

30. 9.      Lauterbach (CZ) - Setkání v Lauterb. (Urgob)

23. 9.      Teplice (CZ) - Malá Paříž

23. 9.      Děčín (CZ) - Rogalo

23. 9.      Ústí nad Labem (CZ) - Malý Hamburk

21. 9.      Hradec Králové (CZ) - Bigyfest

19. 9.      Brno (CZ) - Ponava (speciální sestava s Dálou)

15. 9.      Horní Hrad (CZ) - svatba

15. 9.      Kladno (CZ) - Dundee Jam, 14:45

15. 9.      Praha (CZ) - Sad na Klíčově, 11:30

9. 9.        Plzeň (CZ) - Městská plovárna

8. 9.        Valeč (CZ) - svatba

4. 8.        Polom u Trhové Kamenice (CZ) - svatba 

3. 8.        Telč (CZ) - Prázdniny v Telči

2. 8.        Třebíč (CZ) - festival Šamajim 

21. 7.      Praha (CZ) - svatba Janovy sestry (Pestrý pes)

30. 6.      Ctiněves (CZ) - svatba (+hosté)

23. 6.      Elbančice (CZ) - svatba

21. 6.      Neratov (CZ) - svatba

17. 6.      Frýdlant (CZ) - Tátafest

16. 6.      Hluboká n. Vlt. (CZ) - piv. slavnost (Pestrý pes)

10. 6.      Praha (CZ) - Knihkopec, 17:30 (Pestrý pes)

7. 6.        Mladá Boleslav (CZ) - Altán, 19:00

30. 5.      Únětice (CZ) - U Lasíků

28. 5.      Praha (CZ) - Malý/Velký (Urgob)

26. 5.      Zastávka (CZ) - svatba

6. 5.        Groningen ( NL) - Theater de kapel  (Urgob)

5. 5.        Amsterdam ( NL) - Café Monumentje (Urgob)

4. 5.        Amsterdam ( NL) - ADM (Urgob)

2. 5.        Praha (CZ) - Žižkovšiška (Urgob)

25. 4.      Praha (CZ) - Jam s DŠG

21. 4.      Znojmo (CZ) - svatba

20. 4.      Znojmo (CZ) - Na Věčnosti

14. 4.      Valeč (CZ) - Zcestovalec

31. 3.      Polná (CZ) - synagoga (Urgob)

28. 3.      Praha (CZ) - (A)void (Urgob)

24. 3.      Ostrava (CZ) - Pjetka

14. 1.      Valašské Meziříčí (CZ) - Shlattauerova kavárna

13. 1.      Štramberk (CZ) - Štramberské pyré 

12. 1.      Brno (CZ) - Kafara (kulturní fara)

11. 1.      Hradec Králové (CZ) - Klub č. p. 4

10. 1.      Praha (CZ) - Království piva

​ 

2017

19. 12.    Plzeň (CZ) - klub Pohoda

17. 12.    Praha (CZ) - chanuková oslava (Urgob + Vousy)

2. 12.      Humpolec (CZ) - Svařený sáně

29. 11.    Praha (CZ) - Sběrné Suroviny (jam s DŠG)

25. 11.    Telč (CZ) - židovský hřbitov (Pestrý Pes)

18. 11.    Holovousy (CZ) - festival (Urgob)

14. 11.    Praha (CZ) - U hrušky (Dejvice)

8. 11.      Praha (CZ) - Sběrné Suroviny (jam s Dálou)

4. 11.      Praha (CZ) - pivní bar Diego

27. 10.    Praha (CZ) - Šábes (Urgob + Vousy)

21. 10.    Neutraubling (DE) - Bacano (Urgob)

9. 9.        Velké Poříčí (CZ) - De Spiel

2. 9.        Hájek u Prahy (CZ) - svatba (Urgob+Vousy duo)

2. 9.        Mělnicko (CZ) - svatba (Urgob+Vousy duo)

24. 6.      Slavičín (CZ) - kulturní událost, 21:00 (Urgob)

24. 6.      Mikulov (CZ) - Galerie Efram, 17:00 (Urgob)

17. 6.      Dalečín (CZ) - festival Zastávka

5. 6.        Lenzing (AT) - Festival of Nations

26. 5.      Rennes (FR) - Cité d'ys (Urgob)

24. 5.      Saint Malo (FR) - Brassins de St. Malo (Urgob)

23. 5.      Locmariaquer (FR) - Labarker (Urgob)

20. 5.      Saint-Sulpice-la-forêt (FR) - Guibra (Urgob)

17. 5.      Praha (CZ) - Festival Humanity a Solidarity

16. 5.      Praha (CZ) - Pivní klub 300 (Urgob)

13. 5.      Rajnochovice (CZ) - kulturní dům

2. 5.        Praha (CZ) - Carpe Diem, vernisáž

29. 4.      Horní Bečva (CZ) - svatba

18. 4.      Praha (CZ) - Café Park, Kamenická (Pestrý Pes)

1. 4.        Praha (CZ) - Kampa, festival

12. 3.      Praha (CZ) - Klubovna Dejvice, knižní akce

28. 1.      Znojmo (CZ) - Na Věčnosti

26. 1.      Pardubice (CZ) - Bohémská hospoda

​ 

2016

10. 12.    Jičín (CZ) - Valdštejnská lodžie, Divovánoce

20. 11.    Brno (CZ) - Kavárna Zastávka

19. 11.    Brno (CZ) - Trojka

6. 10.      Únětice (CZ) - U Lasíků, 19:00

1. 10.      Vysočany (CZ) - Ovocná slavnost

25. 9.      Hostětín (CZ) - Jablečné slavnosti

24. 9.      Černolice (CZ) - svatba, 21:00

24. 9.      Svitavy (CZ) - Svatováclavský košt, 16:00

22. 9.      Praha (CZ) - U Hrušky (Dejvice), 19:00

13. 8.      Chyše (CZ) - svatba (Pestrý Pes)

5. 8.        Praha (CZ) - svatba (Pestrý Pes)

23. 6.      Roztoky u Prahy (CZ) - Zahradní slavnost

30. 5.      Praha (CZ) - A Maze in Tchaiovna

28. 5.      Roviště (CZ) - svatba (Pestrý Pes)

27. 5.      Divoká Šárka (CZ) - svatba

25. 5.      Praha (CZ) - Žižkovšiška

21. 5.      Brno (CZ) - Balkán Fest

30. 4.      Jičín (CZ) - Valdštejnská lodžie, Čarodění

29. 4.      Janské Lázně (CZ) - oslava

22. 4.      Praha (CZ) - Žižkovšiška

1. 3.        Praha (CZ) - Žižkovšiška (vernisáž), 19:00

23. 1.      Únětice (CZ) - Masopust - Kravín

20. 1.      Praha (CZ) - Zázemí - jam s Dálou a přáteli

17. 1.      Brno (CZ) - Kafé Zastávka

16. 1.      Veselí nad Moravou (CZ) - Kafé v Kině

15. 1.      Znojmo (CZ) - Znojmo jazz fest, 21:30

 

2015

 

31. 12.    Praha (CZ) - Panoptikon Barikáda

21. 12.    Praha (CZ) - Café Sladkovský

10. 12.    Praha (CZ) - Prague Beer Museum

5. 12.      Praha (CZ) - Sesterna (oslava narozenin)

4. 12.      Zürich (CH) - Damm Bar

3. 12.      Bern (CH) - Bar Zoo, 21:00

1. 12.      Bern (CH) - Fondue Zelt (Kairo)

29. 11.    Sargans (CH) - Weihnachtsmarkt

28. 11.    Sargans (CH) - Weihnachtsmarkt

27. 11.    Mels (CH) - Brennerei

26. 11.    Praha (CZ) - Už jsme doma

18. 11.    Praha (CZ) - Království piva (DŠG trio z r. 2011)

12. 11.    Brno (CZ) - Kafe do vany

7. 11.      Hradec Králové (CZ) - Klub č. p. 4

6. 11.      Trutnov (CZ) - festival Devět bran

5. 11.      Pardubice (CZ) - Bohémská hospoda

4. 11.      Praha (CZ) - Paliárka (U Paliárky 7)

10. 10.    Praha (CZ) - U Vystřelenýho voka (Pestrý pes)

6. 10.      Praha (CZ) - Na Františku (Pestrý pes), 10:00

24. 9.      Praha (CZ) - loď

23. 9.      Praha (CZ) - slavnost o. s. Fokus

19. 9.      Miroslav (CZ) - svatba (LGDB fusion)

18. 9.      Brno (CZ) - Kavárna Zastávka (LGDB fusion)

30. 8.      Teplice (CZ) - Zahradní dům, Malá Paříž, 16:30

30. 8.      Ústí nad Labem (CZ) - Malý Hamburk, 14:00

29. 8.      Turnov (CZ) - veselka, 20:00

29. 8.      Liberec (CZ) - Kino Varšava, 17:00

29. 8.      Liberec (CZ) - festival pouličního umění, 11:00

28. 8.      Praha (CZ) - Café Prostoru

12. 8.      Praha (CZ) - Café Kolíbka (Pestrý pes)

4. 8.        Liberec (CZ) - festival pouličního umění

7. 7.        Praha (CZ) - Autonomní centrum Klinika (jam)

27. 6.      Zákolany (CZ) - tancovačka (velmi pestrý pes)

24. 6.      Praha (CZ) - Napa Underground

22. 6.      Praha (CZ) - Nákladové nádraží Žižkov

21. 6.      Pardubice (CZ) - Kavárna u 4 prstů, 19:30

21. 6.      Jičín (CZ) - Svátek hudby, 15:00

20. 6.      Zbytov (CZ) - svatba

19. 6.      Boskovice (CZ) - Za rohem (Pestrý pes)

18. 6.      Nitra (SK) - Tatra (Pestrý pes)

17. 6.      Debrecen (HU) - Incognito Club (Pestrý pes)

15. 6.      Bucharest (RO) - Acuarela (Pestrý pes)

13. 6.      Istanbul (TR) - wedding ceremony (Pestrý pes)

2. 6.        Tbilisi (GE) - Zoestan (Pestrý pes)

1. 6.        Tbilisi (GE) - Canudos Ethnic Bar (Pestrý pes)

31. 5.      Tbilisi (GE) - Café Tartine-Tiflis (Pestrý pes)

30. 5.      Tbilisi (GE) - Café Tartine-Tiflis (Pestrý pes)

28. 5.      Tbilisi (GE) - Café Tartine-Tiflis (Pestrý pes)

23. 5.      Trabzon (TR) - Marina

9. 5.        Beograd (Serbia) - KC Grad

7. 5.        Budapest (HU) - Gólya

6. 5.        Budapest (HU) - Szimpla Kert

5. 5.        Nitra (SK) - Mariatchi

3. 5.        Jásinov (CZ) - Výletiště, 18:00

2. 5.        Brno (CZ) - Kavárna a pekařství Zastávka

1. 5.        Znojmo (CZ) - Na Věčnosti

30. 4.      Praha (CZ) - Už jsme doma

1. 4.        Praha (CZ) - Café Prostoru

29. 3.      Sargans (CH) - Jazzkeller

28. 3.      Zürich (CH) - Kafi für Dich

26. 3.      St-Jacques dl. Lande (FR) - Campm. Dromesko

25. 3.      Rennes (FR) - Le Chat Bavard

24. 3.      Rennes (FR) - Ty Anna Tavarn

22. 3.      Auray (FR) - L'Armoric

21. 3.      Quiberon (FR) - Le Petit Fer Ailleurs

20. 3.      Dinan (FR) - Le Nez Rouge

18. 3.      Mt.St.Michel (FR) - Relais de Mont-Saint-Michel

17. 3.      Rennes (FR) - house concert chez Ludmila

14. 3.      Augan (FR) - Le Champ Commun

13. 3.      Rennes (FR) - Cité D'Ys

12. 3.      Rennes (FR) - Le Sympatic Bar

4. 2.        Praha (CZ) - Vzorkovna, 21:30

2.-3. 2.   Praha (CZ) - recording of a new CD

1. 2.        Rožnov pod Radhoštěm (CZ) - Dvůr Hradisko

31. 1.      Olomouc (CZ) - Side street bar

30. 1.      Štramberk (CZ) - Chata dr.Hrstky

29. 1.      Nitra (SK) - Mariatchi

26 .1.      Brno (CZ) - Music Lab

25. 1.      Valašské Meziříčí (CZ) - Shlattauerova kavárna

24. 1.      Kopřivnice (CZ) - [art té kafé] Mandala

23. 1.      Vratimov (CZ) - bývalá vodárenská věž, 20:00

23. 1.      Třinec (CZ) - kavárna Pamoja, 17:00

22. 1.      Opava (CZ) - Jazz café klub Evžen

21. 1.      Ostrava (CZ) - Šambala Bar

14. 1.      Praha (CZ) - Vzorkovna

10. 1.      Kladno (CZ) - Dundee Jam

9. 1.        Slaný (CZ) - Jazz café Fany

 

2014

 

13. 12.    Jičín (CZ) - Divovánoce v Lodžii

9. 12.      Plzeň (CZ) - divadlo Alfa

22. 11.    Rennes (FR) - La Tonnelle a Vin

21. 11.    Saint André des Eaux (FR) - L'éprouvette

20. 11.    Quiberon (FR) - Le Petit Fer Ailleurs

19. 11.    St.Malo (FR) - Les Brassins de Saint-Malo

17. 11.    Rennes (FR) - Ty Anna Tavarn

15. 11.    Rennes (FR) - Festival des Sans

14. 11.    Augan (FR) - Le Champ Commun

13. 11.    Rennes (FR) - Artiste Assoiffé

12. 11.    Rennes (FR) - Cité d'ys

11. 11.    Quiberon (FR) - Brasserie Zephyr

9. 11.      Challain La Poth. (FR) - La Cour des Aulnays

8. 11.      Le Mans (FR) - O Bonsoir

31. 10.    Praha (CZ) - Sběrné Suroviny

30. 10.    Okoř (CZ) - Mlejn, koncert a divadlo ve Mlejně

22. 10.    Praha (CZ) - Cafe Frida

16. 10.    Praha (CZ) - Sběrné Suroviny (jam)

10. 9.      Praha (Czech Repbulic) - Sběrné Suroviny

8. 9.        Praha (CZ) - loď Avoid na Výtoni

7. 9.        Teplice (CZ) - Zahradní dům, Malá Paříž

5.-6. 9.   Grabštejn (CZ) - Grabštejn world festival

4. 9.        Hradec Králové (CZ) - Art Café

3. 9.        Brno (CZ) - Kavárna a pekařství Zastávka

2. 9.        Bratislava (SK) - Čajovna u stromu z kostí

30. 8.      Budapest (HU) - Szimpla Kert

28. 8.      Maribor (SI) - KK Dvorec

26. 8.      Ljubljana (SI) - Hiša Okusov

25. 8.      Ljubljana (SI) - Hostel Celica

24. 8.      Ljubljana (SI) - Katakombe Konoba

20. 8.      Venezia - Mestre (Italy) - Forte Marghera

16. 8.      Bern (CH) - Brasserie Lorraine

15. 8.      Sargans (CH) - Jazz Keller

14. 8.      Regensburg (DE) - Hinterhaus (jam)

14. 8.      Regensburg (DE) - Orphée

4.-5. 8.   Praha (CZ) - Festiprague

23.-26. 6. Small bavarian tour (DE)

17. 6.      Český Krumlov (CZ) - Cigánská jizba, jam

15. 6.      Brno (CZ) - bohoslužba Desert - 18:00

14. 6.      Slaný (CZ) - Fany Fest 2014

12. 6.      Mladá Boleslav (CZ) - U-Turn Pub

11. 6.      Praha (CZ) - Sběrné suroviny - jam

9. 4.        Praha (CZ) - loď Avoid (with Les Gars d'en Bas)

5. 4.        Slaný (CZ) - Jazz café Fany

28. 3.      Praha (CZ) - Vzorkovna

22. 3.      Praha (CZ) - Sběrné suroviny

21. 3.      Okoř (CZ) - Mlejnská oslava rovnodennosti

31. 1.      Plzeň (CZ) - Pohoda music club

30. 1.      Písek (CZ) - kavárna Pontes

26. 1.      Brno (CZ) - kavárna Trojka

25. 1.      Znojmo (CZ) - Na věčnosti

24. 1.      Praha (CZ) - The Tunnel

23. 1.      Praha (CZ) - V Nitru

22. 1.      Praha (CZ) - Sběrné Suroviny

21. 1.      Praha (CZ) - Filosofická fakulta

 

2013

 

31. 12.    Praha (CZ) - Grandhotel Praha - 23:00

19. 12.    Praha (CZ) - V. Kolona - 19:00

 

Older gigs can be found on bandzone.cz/dersenstergob

1. 6.         Praha (CZ) - svatba

DATES

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now